Kampaňeros – Volby 2012 Dokument

25.4.2013

in Slovensko

3.00 avg. rating (67% score) - 1 vote

Autentická atmosféra, úžasná hudobná produkcia, skvelé darčekové predmety, hutné prejavy a metafyzické vtipy v podaní profesionálnych politikov. Nekomentované reportážne príspevky zmiešané s typológiou účinkujúcich a účastníkov. Naši miliónoví kampañeros len pre Vás.

UPOZORNENIE: Výrobok môže obsahovať isté klamstvá a zvyšky prázdnych sľubov!

KampaňerosNikto vám nemôže dať toľko, koľko vám politici dokážu sľúbiť. Ponúkajú istoty, spravodlivosť, stabilitu, prácu, riešenia na mieru a recept na pravdu. Nikdy sa nedá sľúbiť a prosiť viac, ako počas predvolebnej kampane. Dokument Kampaneros zachytáva atmosféru a najzaujímavejšie momenty politických mítingov predčasných parlamentných volieb v roku 2012. V hlavných úlohách vystupujú naši vlastní politici, mítingoví umelci a účastníci.

Slovníček:

  • kampaň (cudzie slovo): „väčšia jednorazová politická, propagačná a iná akcia; úmyselné a organizované ťaženie proti niekomu”
  • compaňero campanero (špan.): „kolega zvonár”

Kamera: Paľo Hospodár, Jakub Julény, Tereza Križková, Zuzana Líšková, Peter Važan, Gabriel Weigl, Niki Žveglič, Zvuk: Juraj Baláž, Richard Fűlek, Réžia, strih, produkcia: Peter Važan

Váš názor nás zaujíma, prosím pridajte komentár:

{ 0 comments… add one now }